Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopców:II miejsce juniorów starszych MKS PM MPEC Tarnów w Elblągu i awans do 1/ 8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Starszych !

Piłka ręczna chłopców: 

II miejsce juniorów starszych MKS PM MPEC Tarnów w Elblągu

i awans do 1/ 8  Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Starszych !

              Od piątku do niedzieli w Elblągu  odbywał się  turniej piłki ręcznej - 1/16 Finałów Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej            z udziałem 4 drużyn: MKS Truso Elblag, PP Jasło , KS Wisła Puławy II  i zawodników naszego klubu. Tarnowianie wygrali dwa mecze          i przegrali tylko z gospodarzami i uzyskali awans do turnieju  1/ 8 Finałów  Mistrzostw Polski – najlepszych 16 zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej, który odbędzie się w Kwidzynie w terminie 16 – 18 luty 2018r.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi !!!

MKS PM MPEC Tarnw Juniorzy starsi barae Krakw 23.01.18 II

 

 

Termin: 02-04.02.2018r.

Miejsce: Elbląg

 Kategoria: Juniorzy Starsi:

 MKS PM MPEC Tarnów -           PP Jasło                                         34  – 24  / 11– 10/

MKS PM MPEC Tarnów -            MKS Truso Elbląg                          25 – 39 /15 – 19/

MKS PM MPEC Tarnów   -           KS Wisła Puławy                           37 – 27 /20 -15/

Skład zespołu:

Bramkarze: Robert Pyrek i Krzysztof Ocytko

Zawodnicy i bramki / w trzech meczach/: Adrian Zaucha /1/, Mateusz Wojdan /19/, Konrad Łuczyński /5/, Filip Mądel, Tomasz Musiał /6/ Marek Starzec /18/, Kacper Lazarowicz /17/ Maksymilian Grzesik /12/ Andrzej Wicherek /16/, Jakub Kuta, Bartosz Paw /1/,Jakub Basierak.

Trenerzy: Bartosz Bommersbach i Józef Bommesbach