Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Pałacowe wokalistki na otwarciu Polonijnych Igrzysk i w telewizji

  Od 25 lutego do 5 marca w Krynicy Zdrój trwają  XIII Światowe Igrzyska Olimpijskie Polonijne. W igrzyskach bierze udział 650 osób z 24 krajów.  25 lutego odbyło się uroczyste otwarcie igrzysk. Zespół wokalny z pracowni Pałacu Młodzieży w Tarnowie prowadzonej przez Małgorzatę Boruch został zaproszony przez organizatorów w/w imprezy -  Wspólnota  Polska, TVP POLONIA do zaśpiewania Hymnu Igrzysk. Było  to bardzo duże wyróżnienie dla dziewcząt. Otwarcie było transmitowane na żywo przez telewizję publiczną.

 • Ferie z planszówkami!

  Najważniejsza jest dobra zabawa, a takiej na lutowym Planszowisku było mnóstwo. Gry planszowe są świetną rozrywką dla wszystkich, bez względu na wiek, dlatego zadowoleni byli  i mali, i duzi. Uczestnicy zapewniali też, że ferie spędzą z planszówkami.

  Planszówki posiadają walory edukacyjne, integracyjne i towarzyskie. Uczą pracy w grupie i podziału zadań, ćwiczą pamięć, promują zdrową rywalizację, rozwijają inteligencję i są fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Życzymy udanych feryjnych rozgrywek! Do zobaczenia w marcu!

   

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

 • II miejsce w Małopolsce zajęła uczestniczka pałacowych zajęć z języka niemieckiego

  Uczestniczka zajęć pracowni języka niemieckiego, Julia Sus, zajęła II miejsce w województwie małopolskim w kategorii klas drugich szkół gimnazjalnych w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund. W tegorocznym konkursie wzięło udział blisko 7 tys. uczniów z wszystkich typów szkół, w tym 18 reprezentantów naszej placówki. Nagrody dla najlepszych na szczeblu Pałacu Młodzieży ufundowała Rada Rodziców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych rozgrywkach językowych!

 • Pierwsze miejsce pałacowych wokalistek w Będzinie

  Podczas  XXIV Międzynarodowy Festiwal Kolęd Pastorałek, który odbył się w Będzinie świetnie zaśpiewały wychowanki pracowni wokalnej Pałacu Młodzieży. Eliminacje do w/w festiwalu odbywały się w 37ośrodkach w Polsce i za granicą. W eliminacjach wzięło udział około 2000 wykonawców. Do finału zakwalifikowało  się 130  wykonawców . Duet Dagmara Gromniak  Natalia Michalska wokalistki z pracowni wokalnej Małgorzaty Boruch zdobyły I miejsce. Jest to ogromny sukces Dagmary i Natalki.

  Parę dni później Dagmara i Natalka brały również udział w Ogólnopolskim  Festiwalu Kolęd Pastorałek w Ślemieniu. Zdobyły II miejsce .Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

 • Planszówkowa inauguracja ferii

   

  Za oknami mroźny luty, ale już w najbliższą sobotę w Pałacu Młodzieży będzie gorąco od planszowych rozgrywek. Zapraszamy na kolejne spotkanie z grami planszowymi, bitewnymi i strategicznymi. Z wielką przyjemnością będziemy kibicować rozgrywkom rodzinnym, międzypokoleniowym i koleżeńskim. Czekamy na Was na Planszowisku - 10 lutego 2018, w godz. 11.00 – 14.00.

  Gry udostępniamy bezpłatnie.

  Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie

  Partner: Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

  Współpraca: REBEL, Granna, Piatnik, VETO

 • Rekordowa frekwencja na Planszowisku!

  Z miesiąca na miesiąc rośnie grupa miłośników planszówek, ale takiej frekwencji jak na lutowym Planszowisku, jeszcze nie było. Dziękujemy za tak liczne przybycie, zainteresowanie, zaangażowanie i propagowanie idei wspólnego grania. Dziękujemy graczom, wolontariuszom, partnerom i sympatykom przedsięwzięcia.

  Organizatorzy: Pałac Młodzieży w Tarnowie, Fundacja Promocji Artystycznej Aspiranci

  Partnerzy: Art Squat, 6 oczek – planszówki na szóstkę, Księgania BookBook, Vertima, Tarnowski Klub Fantastyki Tarnawar

Wydarzenia sportowe